WILLA POD RÓŻAMI

Z przyczepą kempingową do Kudowy?

Szukasz sposoby na tanie i jednocześnie w miarę komfortowe wakacje w dosłownie dowolnym miejscu Polski? Jedynym warunkiem jaki musisz spełnić jest posiadanie własnej przyczepy kempingowej! (jej zakup to koszt niespełna kilkudziesięciu tysięcy, jest to jednak inwestycja, która się zwróci, przyczepa wykorzystywana może być bowiem przez lata).

Posiadając przyczepę możesz udać się wszędzie tam gdzie tylko chcesz – w tym roku jednak chciałbym Ci polecić urocze miasteczko turystyczne położone nieopodal Gór Stołowych, a mianowicie Kudowę Zdrój. Rozpoznawalna dzięki swoim walorom turystycznym miejscowość oraz jednym z najlepszych sanatoriów w Polsce z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością wśród przyjezdnych, także z tych zza granicy. W mieście znajdziesz liczne kempingi Kudowa Zdrój, gdzie bez problemu rozbić będziesz mógł swoją przyczepę.

Pola kempingowe i namiotowe są strzeżone oraz ogrodzone, co więcej posiadają swoje własne zaplecze sanitarne i gastronomiczne oraz dają możliwość korzystania z prądu za naprawdę symboliczne opłaty. Przebywanie w przyczepie kempingowej w kilka osób z całą pewnością nie będzie niewygodne – szczególnie że posiadamy własną przestrzeń do przygotowywania posiłków, spania oraz załatwiania potrzeb fizjologicznych.

Oprócz przyczepy warto zaopatrzyć się zawsze także w namiot – pola namiotowe Kudowa Zdrój przeważnie połączone są z polami kempingowymi dlatego nie będzie najmniejszego problemu, aby się rozbić. Wybrać możemy także całkowicie darmową wersję pobytu gdzie naszą przyczepę stawiamy na łące, w polu albo pod lasem – wtedy jednak warunki są trochę bardziej spartańskie.
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
WILLA POD RÓŻAMI
Z przyczepą kempingową do Kudowy?